Pliki cookie

Używamy plików Cookie, należących do naszej strony, a także do osób trzecich, w celu zrozumienia sposobów używania witryny oraz wsparcia kampanii marketingowych.

Rozumiem i akceptuję

Aleksandra Antkowiak-Borkowska

Jestem wspólnikiem w Kancelarii, gdzie dzięki bardzo zróżnicowanej tematyce spraw wciąż rozwijam swoje kompetencje w wielu dziedzinach prawa. Doskonale czuję się występując w sądach, gdzie w dziesiątakach sporów reprezentuję zarówno przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. 

Aleksandra Antkowiak - Borkowska - wspólnik i radca prawny Borkowski&Wspólnicy

Prowadzenie sporów z bankami i innymi instytucjami finansowymi

Prawo rodzinne

Legalizacja pobytu cudzoziemców w Polsce

Umowy gospodarcze oraz reprezentacja podmiotów gospodarczych w sporach sądowych

Studia prawnicze ukończyłam w 2010 roku na Uniwersytecie Wrocławskim, ale w zawodzie prawnika pracuję już od wczesnych lat studiów. Doświadczenie zawodowe zbierałam początkowo w instytucjach państwowych, następnie zaś w najlepszych wrocławskich kancelariach, gdzie pracowałam przez lata przy szeroko pojętej obsłudze krajowych i zagranicznych klientów korporacyjnych, w tym spółek Skarbu Państwa oraz spółek komunalnych użyteczności publicznej. Zdobyłam także szerokie doświadczenie w obsłudze osób fizycznych, w tym także w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, które do dziś zawodowo są mi bliskie.

W roku 2014 uzyskałam wpis na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu i zdecydowałam się na otwarcie indywidualnej praktyki.

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie czuję się specjalistką w sprawach obejmujących spory konsumentów z bankami oraz innymi instytucjami finansowymi (w tym również w sprawach frankowych). Bardzo dobrze poruszam się również w obszarach prawa związanych z każdym aspektem działalności agencji pracy, w tym również w zakresie legalizacji pobytów i zatrudniania pracowników zagranicznych. Zawodową przyjemność sprawia mi tworzenie kontraktów odpowiadających biznesowym założeniom moich klientów i ich kontrahentów. 

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch synów, mam ogromną słabość do dobrej kuchni i pięknych krajobrazów południowej Europy.

Kontakt

Zapraszamy do spotkania w naszej kancelarii:

adres
Ul. Jesionowa 47/13
50-504 Wrocław
Oraz do kontaktu poprzez telefon i mail:

BORKOWSKI & WSPÓLNICY
Kancelaria Radców Prawnych
i Doradców Podatkowych Sp. k.

KRS: 0000936639
NIP: 898-220-80-24
REGON: 022447920