Pliki cookie

Używamy plików Cookie, należących do naszej strony, a także do osób trzecich, w celu zrozumienia sposobów używania witryny oraz wsparcia kampanii marketingowych.

Rozumiem i akceptuję

Aleksandra Ciechanowska

Jestem aplikantką radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu oraz studentką studiów podyplomowych z zakresu doradztwa podatkowego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Aleksandra Ciechanowska - aplikantka radcowska Borkowski & Wspólnicy

Compliance

Wnioski o interpretacje prawa podatkowego

Dochodzenie roszczeń pieniężnych

Analiza podatkowa

Aleksandra Ciechanowska - aplikantka radcowska Borkowski & Wspólnicy

Ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, broniąc pracę magisterską z zakresu sztucznej inteligencji oraz prawa nowych technologii. Podczas studiów byłam członkiem Uniwersyteckiej Poradni Prawnej oraz trzykrotnie uzyskałam Stypendium Rektora dla najlepszych studentów. W 2019 r. studiowałam jeden semestr prawo na Uniwersytecie w Budapeszcie. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu doradztwa podatkowego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Obecnie jestem aplikantką radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując we wrocławskich kancelariach specjalizujących się w prawie gospodarczym oraz energetycznym. W Kancelarii Borkowski&Wspólnicy zajmuję się bieżącą obsługą przedsiębiorców, przygotowywaniem projektów uchwał, umów, pism procesowych w sprawach cywilnych i administracyjnych, jak również analizą przepisów podatkowych i przygotowywaniem wniosków o interpretacje.

Prywatnie jestem wielką miłośniczką podróży i wycieczek górskich. Czas wolny staram się spędzać aktywnie, od dwóch lat trenuję taniec w parze o nazwie hustle, a od niedawna próbuję swoich sił w kickboxingu.

Kontakt

Zapraszamy do spotkania w naszej kancelarii:

adres
Ul. Jesionowa 47/13
50-504 Wrocław
Oraz do kontaktu poprzez telefon i mail:

BORKOWSKI & WSPÓLNICY
Kancelaria Radców Prawnych
i Doradców Podatkowych Sp. k.

KRS: 0000936639
NIP: 898-220-80-24
REGON: 022447920