Pliki cookie

Używamy plików Cookie, należących do naszej strony, a także do osób trzecich, w celu zrozumienia sposobów używania witryny oraz wsparcia kampanii marketingowych.

Rozumiem i akceptuję

Andrzej Stankiewicz

Jestem radcą prawnym należącym do Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Ukończyłem jednolite magisterskie studia prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Andrzej Stankiewicz - radca prawny Borkowski & Wspólnicy

Umowy o roboty budowlane oraz umówy w zakresie instalacji OZE

Dochodzenie roszczeń pieniężnych

Postępowania przed KOWR

Legalizacja pobytu cudzoziemców w Polsce

Andrzej Stankiewicz - radca prawny Borkowski & Wspólnicy

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem głównie we wrocławskich kancelariach. Specjalizuję się w prawie cywilnym, prawie administracyjnym i postępowaniu egzekucyjnym. W kręgu moich zainteresowań znajdują się w szczególności zagadnienia dotyczące umów w obrocie gospodarczym oraz obrotu nieruchomościami rolnymi.

W Kancelarii Borkowski&Wspólnicy pracuję od 2018 r., początkowo pomagając w prowadzeniu postępowań jako aplikant, a następnie już jako radca prawny samodzielnie prowadząc sprawy cywilne i administracyjne. Trzonem mojej działalności zawodowej jest bieżące wsparcie klientów będących podmiotami gospodarczymi, w szczególności działających w branży fotowoltaicznej. Świadczę pomoc w zakresie przygotowywania oraz opiniowania projektów umów i następnie egzekwowania ich zapisów, ze szczególnym uwzględnieniem prowadzenia sporów cywilnych i egzekucji. 

Praca zawodowa stawia przede mną nieustannie nowe wyzwania i problemy prawne co napędza mnie do ustawicznego rozwoju i pogłębiania wiedzy prawniczej.

W wolnych chwilach lubię uprawiać crossfit i poznawać kuchnie świata. Zajmuję się również strzelectwem sportowym. Interesują mnie nowe technologie oraz psychologia człowieka.  

Kontakt

Zapraszamy do spotkania w naszej kancelarii:

adres
Ul. Jesionowa 47/13
50-504 Wrocław
Oraz do kontaktu poprzez telefon i mail:

BORKOWSKI & WSPÓLNICY
Kancelaria Radców Prawnych
i Doradców Podatkowych Sp. k.

KRS: 0000936639
NIP: 898-220-80-24
REGON: 022447920