Pliki cookie

Używamy plików Cookie, należących do naszej strony, a także do osób trzecich, w celu zrozumienia sposobów używania witryny oraz wsparcia kampanii marketingowych.

Rozumiem i akceptuję

Barbara Pulchny

Od ponad dziewięciu lat zajmuję się doradztwem prawnym, w szczególności doradzając polskim oraz zagranicznym przedsiębiorcom w obszarze prawa pracy, prawa własności intelektualnej oraz prawa handlowego. Posiadam też długoletnie doświadczenie zawodowe w obszarze tworzenia, opiniowania i co najważniejsze, negocjacji umów handlowych, w tym umów z elementem transgranicznym oraz pozyskiwania funduszy europejskich. 

Barbara Pulchny - radca prawny Borkowski&Wspólnicy

Umowy gospodarcze

Prawo pracy

Compliance

Ochrona danych osobowych

Z powodzeniem i satysfakcją reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych, w szczególności z zakresu prawa pracy oraz sporów dotyczących interpretacji postanowień umów handlowych. 

Na przestrzeni lat udało mi się przeprowadzić kilkudziesięciu dużych i małych pracodawców przez trudne, ale konieczne zmiany w strukturach zatrudnienia, uczestniczyć w szeregu postępowań sądowych i sadowo-administracyjnych (w tym przed NSA), negocjować skomplikowane umowy handlowe o wartości nawet kilkudziesięciu milionów złotych. Pomagałam Klientom w sytuacjach trudnych, w tym przy rozwiązywaniu sporów wewnątrzkorporacyjnych. Dzięki temu trudno mnie zniechęcić i chętnie podejmuje się nowych wyznań w pracy zawodowej. 

Byłam wykładowcą na kursach i szkoleniach dla pracowników oraz pracodawców a także dla członków organów zarządów spółek prawa handlowego, związanych z: podatkiem od nieruchomości, ochroną danych osobowych oraz prawem pracy.

Ukończyłam prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 2016 r. jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu.

Od 2012 r. współpracowałam z jedną z wrocławskich kancelarii specjalizujących się w windykacji należności oraz sporach gospodarczych, to tam nabyłam bezcenne doświadczenie procesowe prawie codziennie reprezentując klientów w sądzie a od 2014 r. do końca 2019 r. współpracowałam z drugą co do wielkości wrocławską kancelarią oraz jedną z większych w Polsce, gdzie nabyłam doświadczenie w obsłudze dużych, zagranicznych przedsiębiorstw oraz sprawnego radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. 

W Kancelarii zajmuję się głównie projektowaniem i opiniowaniem umów oraz bieżącym i strategicznym doradztwem w zakresie prawa pracy, umów handlowych oraz funduszy europejskich. 

Prywatnie dumna i zaangażowana mama Zuzi, Ani i Mai oraz zapalona narciarka po sezonie trenująca pływanie i nordic walking.

Kontakt

Zapraszamy do spotkania w naszej kancelarii:

adres
Ul. Jesionowa 47/13
50-504 Wrocław
Oraz do kontaktu poprzez telefon i mail:

BORKOWSKI & WSPÓLNICY
Kancelaria Radców Prawnych
i Doradców Podatkowych Sp. k.

KRS: 0000936639
NIP: 898-220-80-24
REGON: 022447920