Pliki cookie

Używamy plików Cookie, należących do naszej strony, a także do osób trzecich, w celu zrozumienia sposobów używania witryny oraz wsparcia kampanii marketingowych.

Rozumiem i akceptuję

Karol Otremba

Ukończyłem stacjonarne studia prawa oraz stacjonarne studia administracji pierwszego stopnia na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W latach 2017-2020 odbywałem aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Obecnie jestem radcą prawnym należącym do Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu.

Karol Otremba - radca prawny Borkowski & Wspólnicy

Zakładanie spółek i obsługa korporacyjna

Przekształcenia spółek

Znaki towarowe

Postępowania podatkowe

Karol Otremba - radca prawny Borkowski & Wspólnicy

W Kancelarii pracuję nieprzerwanie od 2016 roku zajmując się głównie projektowaniem i opiniowaniem umów spółek prawa handlowego, prowadzeniem spraw rejestrowych przed sądami gospodarczymi oraz sporządzaniem wszelkiego rodzaju pism w sporach cywilnych, gospodarczych, jak również pism z zakresu postępowań administracyjnych, sądowoadministracyjnych i postępowań podatkowych. 

Współuczestniczyłem przy szeregu procesów restrukturyzacyjnych spółek prawa handlowego (przekształcenia, połączenia, podziały spółek prawa handlowego).

Reprezentuję klientów w postępowaniach sądowych, w szczególności w sporach cywilnych, w tym również w postępowaniach w sprawach gospodarczych, jak również w postępowaniach administracyjnych i podatkowych przed organami administracji publicznej.    

Prywatnie fan piłki nożnej i miłośnik kolarstwa szosowego.

Kontakt

Zapraszamy do spotkania w naszej kancelarii:

adres
Ul. Jesionowa 47/13
50-504 Wrocław
Oraz do kontaktu poprzez telefon i mail:

BORKOWSKI & WSPÓLNICY
Kancelaria Radców Prawnych
i Doradców Podatkowych Sp. k.

KRS: 0000936639
NIP: 898-220-80-24
REGON: 022447920