Pliki cookie

Używamy plików Cookie, należących do naszej strony, a także do osób trzecich, w celu zrozumienia sposobów używania witryny oraz wsparcia kampanii marketingowych.

Rozumiem i akceptuję

Marcin Zienkiewicz

Jestem radcą prawnym należącym do Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. W 2019 r. ukończyłem jednolite magisterskie studia prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Marcin Zienkiewicz - aplikant radcowski Borkowski & Wspólnicy

Analiza podatkowa

Wnioski o interpretacje przepisów prawa podatkowego

Postępowania sądowoadministracyjne

Postępowania w sprawach o zasiedzenie

Marcin Zienkiewicz - aplikant radcowski Borkowski & Wspólnicy

Od 2023 r. jestem radcą prawnym należącym do Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. W 2019 r. ukończyłem jednolite magisterskie studia prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Doświadczenie zdobywałem pracując we wrocławskich kancelariach, specjalizując się m.in. w tematyce zasiedzenia służebności przesyłu. W Kancelarii Borkowski&Wspólnicy pracuję od 2020 r., pomagając wprowadzeniu postępowań w sprawach cywilnych i administracyjnych, zwłaszcza dotyczących nieruchomości. Zajmuję się również bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych ze szczególnym naciskiem na aspekty prawnopodatkowe prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Do wykonywanych przeze mnie czynności należy sporządzanie wniosków o wydanie interpretacji podatkowych, skarg sądowoadministracyjnych na decyzje organów skarbowych, szeroko rozumiana analiza podatkowa, a także przygotowywanie innych pism w toku sprawy.

Poza pracą lubię biegać (ukończyłem kilka półmaratonów) i oglądać skoki narciarskie. Interesuje mnie także polska literatura współczesna, eksperymentalna muzyka rockowa i piwowarstwo nowej fali.

Kontakt

Zapraszamy do spotkania w naszej kancelarii:

adres
Ul. Jesionowa 47/13
50-504 Wrocław
Oraz do kontaktu poprzez telefon i mail:

BORKOWSKI & WSPÓLNICY
Kancelaria Radców Prawnych
i Doradców Podatkowych Sp. k.

KRS: 0000936639
NIP: 898-220-80-24
REGON: 022447920