Pliki cookie

Używamy plików Cookie, należących do naszej strony, a także do osób trzecich, w celu zrozumienia sposobów używania witryny oraz wsparcia kampanii marketingowych.

Rozumiem i akceptuję

Marlena Olszewska

Jestem doktorantką w Kolegium Nauk Prawnych Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.

Spory ubezpieczeniowe

Dochodzenie roszczeń pieniężnych

Compliance

Umowy gospodarcze

Jestem doktorantką w Kolegium Nauk Prawnych Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.

Tytuł magistra prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego uzyskałam w 2018 roku. W tym samym czasie obroniłam pracę licencjacką na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Wrocławskiego, na którym studiowałam italianistykę. W 2016 roku, korzystając z wymiany studenckiej, miałam okazję studiować na Uniwersytecie Bolońskim. W 2019 roku rozpoczęłam natomiast studia doktoranckie – od tego czasu prowadzę zajęcia z tworzenia i stosowania prawa dla studentów prawa oraz administracji.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam początkowo w międzynarodowej korporacji, zajmując się analizą umów z zakresu IT w języku angielskim oraz włoskim. W kolejnych latach współpracowałam z wrocławskimi kancelariami, specjalizującymi się w kompleksowej obsłudze zarówno osób fizycznych, jak i przedsiębiorców, w tym start-upów. Dzięki temu zdobyłam doświadczenie zarówno w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego, prawa rodzinnego i administracyjnego, jak i również prawa gospodarczego, mając jednocześnie szansę na wielokrotne sprawdzenie swoich sił na sali sądowej.

W Kancelarii Borkowski&Wspólnicy, zajmuję się bieżącą obsługą przedsiębiorców, opiniowaniem i przygotowywaniem uchwał i umów, sporządzaniem pism procesowych w sprawach cywilnych i administracyjnych, dzięki czemu wykorzystuję dotychczas zdobytą wiedzę, ciągle poszerzając zakres swoich umiejętności.

Prywatnie jestem miłośniczką kuchni, kultury i literatury włoskiej, współczesnej literatury polskiej i podróży – zwłaszcza żeglarskich przygód.

Kontakt

Zapraszamy do spotkania w naszej kancelarii:

adres
Ul. Jesionowa 47/13
50-504 Wrocław
Oraz do kontaktu poprzez telefon i mail:

BORKOWSKI & WSPÓLNICY
Kancelaria Radców Prawnych
i Doradców Podatkowych Sp. k.

KRS: 0000936639
NIP: 898-220-80-24
REGON: 022447920