Pliki cookie

Używamy plików Cookie, należących do naszej strony, a także do osób trzecich, w celu zrozumienia sposobów używania witryny oraz wsparcia kampanii marketingowych.

Rozumiem i akceptuję

Michał Wolny

Ukończyłem jednolite magisterskie studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, broniąc pracę dyplomową w Instytucie Historii Państwa i Prawa. Od 2023 r. jestem aplikantem adwokackim przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu.

Zakładanie spółek i obsługa korporacyjna

Prawo pracy

Dochodzenie roszczeń pieniężnych

Spory konsumentów z bankami i innymi instytucjami finansowymi

Ukończyłem jednolite magisterskie studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, broniąc pracę dyplomową w Instytucie Historii Państwa i Prawa. Od 2023 r. jestem aplikantem adwokackim przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. W Kancelarii Borkowski&Wspólnicy pracuję od 2022 r. zajmując się przede wszystkim pomocą w prowadzeniu sprawach rejestrowych podmiotów gospodarczych, a także ich bieżącą obsługą m. in. w zakresie zagadnień związanych ze stosunkiem pracy, dochodzeniem i egzekwowaniem roszczeń pieniężnych.

Poza wyżej opisaną aktywnością zawodową, stale poszerzam swoją wiedzę w obszarze problematyki tzw. „kredytów frankowych” oraz innych stosunków prawnych zawieranych przez konsumentów z instytucjami finansowymi, w szczególności z bankami.

W okręgu moim zainteresowań znajduje się także problematyka przestępstw i wykroczeń skarbowych, polegających przede wszystkim na naruszeniu norm prawa podatkowego, prawa celnego, a także w zakresie gier hazardowych.

Prywatnie jestem pasjonatem historii II Rzeczypospolitej, architektury modernistycznej lat 20. i 30. XX w. oraz literatury faktu.

Kontakt

Zapraszamy do spotkania w naszej kancelarii:

adres
Ul. Jesionowa 47/13
50-504 Wrocław
Oraz do kontaktu poprzez telefon i mail:

BORKOWSKI & WSPÓLNICY
Kancelaria Radców Prawnych
i Doradców Podatkowych Sp. k.

KRS: 0000936639
NIP: 898-220-80-24
REGON: 022447920